Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
5.40 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Krem mattifikues dhe balancues i lehtë, që përthithet shpejt, me përbërës të zgjedhur me kujdes që nuk mbyllin poret.

Brand AURA
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum