Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
24.05 € 48.10 €

Ngjyra

02 IVORY

Sasia

Apliko

Balsami i Parë me Teknologjinë Kashmir. Ky balsam hidratues dhe qetësues pas rruajtjes është krijuar posaçërisht për të mbrojtur nga shqetësimi i lëkurës dhe ndjeshmëria ndaj rruajtjes. Lëkura është e freskët, elastike dhe e butë.

Brand BIOTHERM
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum