Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
39.25 € 78.50 €

Madhësia

200ML 055
50ML 02 IVORY

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Një aromë e guximshme dhe jopologjenike që rrezaton ngrohtësi dhe urdhëron vëmendjen.Aroma mbart shënime të fikut, të shtresuara me neroli të ndritshme dhe vetive të gjalla, sensuale.

Brand CALVIN KLEIN
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Group Id A-011265
Forum