Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
42.60 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Kjo formulë kremoze minimizon shfaqjen e linjave të dukshme, rrit shkëlqimin e lëkurës dhe ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga rrezet e dëmshme UVA / UVB. Ai përmban kompleksin ekskluziv të kundër ndotjes nga Clarins dhe është i mundësuar nga ekstrakti i çajrave për të ofruar veprim të synuar rigjallërues dhe antioksidues në vendin ku lëkura juaj ka nevojë për të më shumë.

Brand CLARINS
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum