Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
77.30 € 71.20 €

Madhësia

30ML 02 IVORY
50ML 02 IVORY

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Në këtë aromë intensive joshje dhe përzierje misteri; një 'alkimi e vërtetë e sensualitetit verbues'. Përbërja hapet me një përzierje të pastër dhe të freskët të Bergamot dhe Mandarin; zemra zbulohet në të gjithë sensualitetin e saj me Jasmine zambak, heliotrope dhe tuberozë, të përforcuar nga një bazë orientale e Vanillës, kashmirit dhe amber. Shishja merr të njëjtën formë si Manifesto, por në një ngjyrë vjollcë ametisti që gradualisht bëhet më e thellë dhe më e fortë, gati duke u shndërruar në një diamant falë xhamit me shumë kënde; një kapelë e artë me daltë e zbukuron atë.

Brand YVES SAINT LAURENT
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum