Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
48.80 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Një hidratues transparent në formë të xhelit që jep hidratim intensiv në lëkurë deri në 24 orë dhe minimizon shfaqjen e poreve. Përbërësit: Qelizat e plotë të karotës: Ofron hidratim për lëkurën me pamje të shëndetshme.- Ekstrakti Root Peony: Ndihmon për të parandaluar shfaqjen e papërsosmërive të lëkurës.

Brand SHISEIDO
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum