Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
7.60 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Me këtë laps ultra të hollë dhe të saktë, ju do të transformoni vetullat tuaja në një punë të përsosur dhe të definuar të artit në vetëm disa vizatime.Përmban vitaminë E për të hidratuar lëkurën dhe një derivat të vitaminës C me veti antioksiduese.Ajo përmban vitaminë E për të ushqyer lëkurën dhe një derivat vitaminë C me veti antioxidante.E disponueshme në ngjyra të ndryshme

Brand AURA
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum