Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
79.80 €

Madhësia

80ML
50ML
30ML

Sasia

Apliko

Aroma kap fuqinë elegante të gruas Olympea, një perëndeshë moderne që është burim hiri dhe force. Olympea Aqua Eau de Parfum Legere hapet me pika të freskëta të çeljes së limonit dhe klementinës. Me një përzierje zemre joshëse me zambak uji përfundon me vanilje të kripur para se një hipnozë joshëse e ambergris dhe drurit të kashmirit të tharë.

Brand PACO RABANNE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum