Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
51.90 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Ky trajtim holografik me shkëlqim siguron përbërës të shënjestëruar si një kompleks TEAOXI® e jamballit dhe gjetheve të kënetës, të cilat ndihmojnë që konturet e lëkurës të ndjehen më të forta dhe të duken më të theksuara vetëm pas një përdorimi të ndritshëm.

Brand GLAM GLOW
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum