Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
34.90 € 51.80 €

Madhësia

25ML 055
40ML 055
65 ML 055

Sasia

Apliko

Nga tokat luksoze dhe ekzotike në skajet e Azisë, BVLGARI ka rrëmbyer intensitetin e gurit të pasionit: SAPPHIRE PINK, duke krijuar një Ujë Tualeti me të gjithë karakterin e hijeve të këtij Rozë shkëlqyese

Brand BVLGARI
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum