Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
73.78 € 105.40 €

Madhësia

100 ML
50 ML

Sasia

Apliko

Armani Sì EDT është një interpretim më i lehtë dhe më i freskët i parfumit origjinal Armani Sì. Sensuale dhe delikate si mëndafsh në lëkurë.

Brand ARMANI
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum