Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
6.70 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Për një llajner preciz mbi qepallat tuaja dhe të papërshkueshëm nga uji. Thahet shpejt pas aplikimit për të parandaluar përshkllirjen e vijes. Testuar oftalmogjikisht dhe dermatologjikisht. Aplikuesi është jashtëzakonisht i hollë dhe i saktë është ideal për nxjerrjen e vijav të precize. Terhiqe mbi qepallat tuaja për aplikim të lehtë. Mbylle fort kapakun pas çdo përdorimi.

Brand AURA
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum