Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
80.10 €

Madhësia

100 ML 350 BISQUE
50 ML 350 BISQUE

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Armani Sì EDT është një interpretim më i lehtë dhe më i freskët i parfumit origjinal Armani Sì. Sensuale dhe delikate si mëndafsh në lëkurë.

Brand ARMANI
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum