Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
76.80 €

Madhësia

30 ML 055
50 ML 055
100 ML 055

Sasia

Apliko

Komplementi femëror i Tom Ford Noir dhe tema e dualitetit mashkullor, Noir Pour Femme evokon aspektet binjake të gruas; është sugjeruese si një fustan qelibar i zi, i cili përplaset për të zbuluar kurbën e shpatullës së një gruaje, ose zhytjen e puthshme të shpinës.

Brand TOM FORD
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum