Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
48.09 € 68.70 €

Madhësia

30 ML
50 ML
100 ML

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Tom Ford Orchid Soleil prezanton një version veror të parfumit të njohur për gratë. Nuk është vetëm një parfum, është një aromë që karakterizon disponimin dhe ndjenjën unike. Plot jetë dhe tërheqje nga një kohë e gjatë. Do ta doni!

Brand TOM FORD
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum