Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
46.10 € 92.20 €

Madhësia

02 IVORY

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Thuajeni me një trëndafil!La Nuit Trésor la Folie Bouquet d'Amour kombinon risinë e aromës La Nuit Trésor À la Folie me një Mascara Hypnypse Mini si një dhuratë për ju. Paketimi ekskluziv kujton një buqetë të bukur me trëndafila

Brand LANCOME
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum