Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
87.36 € 124.80 €

Madhësia

100 ML
30 ML
50 ML

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Ky parfum hapet me një notë të lartë të mandarinës, e vlerësuar për aromën e saj të agrumeve dhe ndërmarrjet e ëmbla të lezetshme. Zemra lulëzon me osmanthus, një lulëzim aromatik i Azisë Lindore i njohur për aromën e saj me kajsi. Shënimet bazë të kakaos dhe fasulit të pjekur tonka japin një përshtypje të qëndrueshme.

Brand BOSS
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum