Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
26.11 € 37.30 €

keyword.

150 ML 055

Sasia

Apliko

Një pastrues me super fruta, për të pastruar butësisht lëkurën dhe për të hequr papastërtitë për një shkëlqim të përtërirë dhe të menjëhershëm. Një përzierje trefishtë eksfoliuese e ekstrakteve të frutave, farave të shegës dhe enzimave të frutave tropikale, TROPICALCLEANSE ™ funksionon për të pastruar thellë qelizat e shurdhëra të lëkurës për një shkëlqim të freskët. Manaferrat Acai, acerola dhe goji kombinohen me argjilë vjollcë dhe gjethe çaji jeshil TEAOXI® për një kompleksitet të butë.

Brand GLAM GLOW
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum