Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
41.80 €

Ngjyra

012
055
007
001

Sasia

Apliko

Dior Lip Maximizer, tani që është i domosdoshëm për artistët dhe grimerët, është shkëlqimi i parë i mbushjes së buzëve të prapaskenës Dior, për buzët e lëmuara, të hidratuara dhe një efekt shëndoshë të gjatë.

Brand DIOR
Ngjyra 012
Fytyra N/A
Forum