Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
74.40 €

keyword.

20 ML 055

Sasia

Apliko

Një serum i ndritshëm i syve që punon për të përmirësuar qarqet e errëta, për të zvogëluar dukshëm qeset e syve dhe për të forcuar dukshëm qerpikët. Light Pearl është formuluar për të zvogëluar shfaqjen e rrudhave nën sy dhe qeskave të syrit dhe për të rritur hidratimin për sy më të ndritshëm, rinor.Projektuar me një aplikues masazhi ftohës dhe masazhi, ky serum për sy qetëson lëkurën dhe ndihmon që sytë të ndjehen të rilindur.

Brand LANCOME
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum