Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
19.11 € 27.30 €

Madhësia

100 ML 02 IVORY
50 ML 02 IVORY
30 ML 02 IVORY

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Përjetoni Run Wild Davidoff, Eau de Toilette I riu për burra.Zbuloni freskinë nga natyra, frymëzuar nga hapësira të hapura. Run Wild, një reagim ndaj natyrës, forcës dhe elegancës mashkullore që të lë pa frymë

Brand DAVIDOFF
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum