Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
3.00 €

keyword.

BLACK

Sasia

Apliko

Kjo maskare eshte vetëm për ata që duan të shkojnë në ekstreme! Ai përmban pigmente ultra të zeza që mbulojnë intensivisht çdo qerpik . Një furçë ekstra e madhe siguron vëllim fantastik në dimensione dërrmuese - një kombinim që është ideal për përsosjen I love look!

Brand ESSENCE
Ngjyra BLACK
Fytyra N/A
Forum