Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
56.21 € 80.30 €

Madhësia

N/A

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Roberto Cavalli Set: Eau de Parfum 50 ml + Body Lotion 75 ml gratis Roberto Cavalli Paradiso është një aromë rrezatuese për çdo femër. Një ode freskuese për sensualitetin dhe joshjen femërore, ky parfum nxit çdo femër të shijojë momentin dhe të shijojë plotësisht kënaqësitë e parajsës sonë tokësore.

Brand ROBERTO CAVALLI
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum