Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
68.81 € 98.30 €

Madhësia

N/A

Sasia

Apliko

La Vie Est Belle Eau De Parfum 50ml + La Vie Est Belle Eau De Parfum 15ml. La vie est belle , një shprehje franceze që do të thotë , jeta është e bukur, ka të bëjë me zgjedhjen e rrugës tënde drejt lumturisë dhe të frymëzojë të tjerët.La Vie Est Belle ka shënime aromash të luleve të pranverës së irisit dhe tokës dehëse të patchouli. Këto janë të shtresuara së bashku me shënimet e parfumeve me sheqer të shijshëm të spërkatur dhe vanilje të ngrohtë sensuale

Brand LANCOME
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum