Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
24.30 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Krem qetësues për lëkurën pas rruajtjes me ekstrakt natyral kamomili qetëson dhe ri-balancon lëkurën e irrituar nga rruajtja. Ndihmon në lehtësimin e shtrëngimit dhe zvogëlimin e skuqjes të shkaktuara nga dehidratimi dhe ndihmon në rivendosjen e rehatisë dhe strukturës së butë të lëkurës.

Brand DECLARE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum