Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
25.15 € 50.30 €

keyword.

50 ML 055

Sasia

Apliko

Kjo kremë hidratuese ndihmon menjëherë në rivendosjen e lagështirës në lëkurën e thatë, të dehidratuar. E mbrojtur me përzierjen e trëndafilit Jericho, Lychee & Shalqir, kjo kremë rinovuese përthith shpejt për të rimbushur lagështinë natyrale të lëkurës.

Brand ORIGINS
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum