Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
58.10 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Clinique for Men Moisturizer Anti-Age është një formulë hidratuese gjithë ditore që lufton linjat, rrudhat, për një pamje më të re, të rigjallëruar. Shtohet me përfitimet e përbërësve forcues të lëkurës dhe të fortë. Pa vaj dhe 100% aromë pa aromë.

Brand CLINIQUE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum