Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
28.35 € 56.70 €

keyword.

350 BISQUE

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Një hidratues i llojit të parë të llojit të tij që hidraton dhe trajton shqetësimin tuaj kryesor të lëkurës. Kombinon një bazë hidratimi të xhelit BB hidratues Dramatically Different™ me koncentratin aktivë për tonin e pabarabartë të lëkurës.

Brand CLINIQUE
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum