Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
50.30 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Me formulimin e tij të fuqishëm, Moisturetrip ™ është kujdesi i ri i përditshëm dhe i domosdoshëm për lëkurën e shëndetshme.E pasur me vajin e farës Inca Inchi të, kërpudha Chaga dhe Omega, përbërës që zbusin stresin e lëkurës dhe zvogëlojnë dukshëm skuqjen, ndërsa hidratojnë atë me acid hialuronik, duke kontribuar kështu në rigjenerimin e saj të menjëhershëm.

Brand GLAM GLOW
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum