Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
71.10 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Hidratim i lehtë, rrezatim i freskët. Kompleksi i punuar me përpikëri me super-shegë, tani me koncentrat 2X shegë. Mbron lëkurën me fuqi antioksiduese. Detoksifikon butësisht lëkurën ndërsa e injekton atë me lagështi për lëkurë super të hidratuar, të shëndoshë dhe të shkëlqyeshme. Menjëherë hidraton, energjizon, shëndosh.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum