Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
28.00 €

keyword.

07
10
06 DAIDAI ORANGE
03 KURUMI BEIGE
02 TOKI NUDE
08 SUMIRE MAGENTA
04 BARA PINK
01 KOGANE GOLD
05 SANGO PEACH

Sasia

Apliko

Shimmer GelGloss u jep buzëve një fund të shndritshëm të papërmbajtshëm falë strukturës së saj të lehtësise si të pendës dhe shkrirjes delikate. Shkëlqimi jo vetëm që ofron rehati të këndshme të veshjes, por gjithashtu siguron lagështi deri në 12 orë

Brand SHISEIDO
Ngjyra 07
Fytyra N/A
Forum