Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
45.57 € 65.10 €

keyword.

SABLE

Sasia

Apliko

Një hidratues pa vaj, transformues xhel në ujë me Reishi, Coprinus dhe kërpudha të fermentuara Chaga që jep një shpërthim të menjëhershëm hidratimi dhe ndihmon në reduktimin e skuqjes.

Brand ORIGINS
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-021709
Forum