Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
21.10 € 42.20 €

keyword.

1
3
5
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
32
33
416
1966
8

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Buzëkuqi i fundit mat, Rouge Pur Couture The Slim ngop buzët me ngjyra mat të pasura me pigment të lartë dhe që ndihet pa peshë dhe tepër rehatshëm në buzë. Formulë jo tharëse, qëndron e vendosur gjithë ditën, kështu që nuk do të keni pse të shqetësoheni ndonjëherë për riaplikim. Dizajni i majes katrore, të frymëzuar nga modelet ikonike të Shtëpisë së Modës Yves Saint Laurent, ju lejon të arrini një rezultat të pastër, dhe të bukur në vetëm një aplikim.

Brand YVES SAINT LAURENT
Ngjyra 5
Fytyra N/A
Forum