Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
13.60 € 27.20 €

keyword.

N/A

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Dessin Du Regard - Laps për sytë 05 Vert Caprice Një linjë plot stil. Një laps sysh shumë i talentuar me një majë të përzierjes dhe një strukturë të butë, të butë për një shumëllojshmëri përdorimesh: laps për sy apo hije.

Brand YVES SAINT LAURENT
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum