Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
27.72 € 39.60 €

Ngjyra

2
3
4
5
6

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Me të njëjtën shlyerje ngjyrash si portretizim I YSL Rouge Volupté Shine, Volupté Plump-In-Color është e mbushur me vaj kokosi dhe shege dhe shkrihet në buzë për rehati dhe kujdes të përditshëm.

Brand YVES SAINT LAURENT
Ngjyra 2
Fytyra N/A
Forum