Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
37.03 € 52.90 €

Ngjyra

02 IVORY

Sasia

Apliko

Një pastrues i trupit me performancë të lartë që menjëherë siguron një shkëlqim me cilësi jashtëzakonisht luksoze. Formuluar me një aromë të freskët dhe ushqyese për të maksimizuar përfitimet e përgjithshme për një bukuri të plotë dhe tërheqëse.

Brand SHISEIDO
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum