Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
62.20 €

Ngjyra

02 IVORY

Sasia

Apliko

Një kremë trupi ushqyes, i pasur me teksturë, i krijuar posaçërisht për të promovuar lëkurën e hidratuar, të lëmuar, të butë, të forcuar dhe të rigjallëruar. Një përzierje e lëndëve ushqyese, cilësi e këndshme dhe aromë që kontribojnë në efektet optimale hidratuese dhe rafinuese. Përfitimet e përgjithshme maksimalizohen për një bukuri tërheqëse.

Brand SHISEIDO
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum