Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
39.90 €

Ngjyra

202
203
204
205
207
209
210
211
212
213
214
215

Sasia

Apliko

Slim Glow Matte ndriçon buzët tuaja në një shkëlqim mat falë një formule të pasuruar me perla që reflektojnë dritë dhe ekstrakte lulesh nga kopshti i YSL. Një përfundim shkëlqim mat me ngjyra lakuriq të modës në një pamje të hollë shkop katror. Saktësi e lartë. Rehati e qëndrueshme. Si elegante ashtu edhe moderne, kaseta e saj prej ari e zezë dhe rozë është aksesori perfekt i couture.

Brand YVES SAINT LAURENT
Ngjyra 202
Fytyra N/A
Forum