Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
94.30 €

keyword.

N/A

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Seti juaj i dhuratave për kujdesin e lëkurës përfshin një kombinim Génifique & Rénergie:? Serum Advanced Génifique 30ml. Ky është serumi më i mirë i fytyrës për lëkurë rrezatuese.? Krem nate Rénergie Multi-lift 15ml. Ky është kremi më i mirë i natës për lëkurë të lëmuar dhe të njëtrajtshme.? Krem sysh i avancuar Génifique New 5ml. Ky është kremi më i mirë i syve për rrathët e zinj.

Brand LANCOME
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum