Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
19.90 € 40.20 €

keyword.

Sasia

Apliko

Mbron nga djegia nga dielli, hidraton intensivisht dhe mban lëkurën të ndjehet mrekullisht e lëmuar. Kombinimi i veçantë mbrojtës parandalon në mënyrë aktive shenjat e plakjes së parakohshme, siç janë linjat e imëta, njollat ??dhe rrudhat e shkaktuara nga dielli dhe promovon një dukje të lëkurës të barabartë.

Brand DECLARE
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum