Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
97.80 €

Madhësia

30ML 055
50ML 055
80ML 055

Sasia

Apliko

Carolina Herrera feston fuqizimin e grave me një përparim në parfumeri. Good Girl Eau de Parfum Légère përuron një fazë të re në parfumeri dhe në House of Herrera me krijimin e një luleje orientale të ndërtuar rreth ADN-së së Good Girl. Kjo aromë është ndërtuar rreth palës jasemini elokuente, emblemës së Carolina Herrera dhe tonka, një notë dehëse dhe befasuese.

Brand CAROLINA HERRERA
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum