Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
29.90 € 54.60 €

Madhësia

50ML 350 BISQUE

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Parfumi Cool Water është një aromë me akorde kryesore ujore, me lule, me shije frutash, ozonike, të freskëta dhe të ëmbla. Eshte një aromë që të kujton kujtimet e oqeanit në të njëjtën mënyrë si ajo e detit nxiton mbi rërën në prekjen e gishtërinjve. Kjo është aroma e përsosur për sirenën argëtuese, aventuriere, joshese në zemër, e cila do të donte t’i shtonte pak magji çdo ditë.

Brand DAVIDOFF
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum