Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
60.90 €

keyword.

Sasia

Apliko

Jepini lëkurës një pamje të ngritur dhe më të fortë me kremën e trupit Extra-Firming. Formuluar për të përmirësuar elasticitetin e lëkurës, ajo hidraton, ushqen dhe e rehaton lëkurën tuaj. Përzierja e tij me ekstrakte të limonit, trumzës, centelës dhe bokoas promovon elasticitetin dhe qëndrueshmërinë. Ofroni rehati të menjëhershme për lëkurën e thatë, në mënyrë që të ndjehet e hidratuar dhe e freskët.

Brand CLARINS
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum