Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas

Rreth nesh

EBC Cosmetics është zinxhir i dyqaneve të një game të gjerë produktesh të kozmetikës në Kosovë. Kjo gamë përfshin grimin, parfumat, përkujdesjen për fytyrën, trupin, flokët dhe të tjera.
Kompania është themeluar në vitin 1993 dhe që atëherë ajo vazhdon të jetë lider sa i takon produkteve kozmetike.
EBC është e njohur për origjinalitet dhe ekskluzivitet për sjelljen e brendeve më prestigjioze botërore si: LOreal Prestige (Armani,Yves Saint Laurent, Lancome, Biotherm, Valentino etj.) Coty Prestige (Gucci, Bvlgari, Lacoste, Chloe, Burberry etj.), Dior, Estee Lauder, Clinique, Clarins, Shiseido. Parfumëria përfshin emrat më të njohur në botë: Tom Ford, Niche Parfums (Roja, Amouage, Bond, Montale, Juliette has a Gun), Guerlain, Prada, Versace, Dolce & Gabana, etj.

EBC Cosmetics ka 8 dyqane zyrtare të shitjes në Kosovë, Prishtinë / Adresa:

  • 9. The Village - Shopping & Fun, Ferizaj
Forum