Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
Pyetja Nr Data
SUPER STAF
Faleminderit, gjithmone ktu per ju.
0 22.03.2022
Zbritje per klientet loyal
Pershendetje, nese antarsoheni me kartela te Loyalitetit ne dyqan dhe kartela virtuale ne web keni z
0 22.03.2022
Qka dallon qumshti nga toniku?
Qumështi/Geli pastron grimin dhe papastërtitë por Toneri e pastron fytyrën thellësisht (mbetjet
0 22.03.2022
Pse perdoren serumet
Serumet janë tretmani i cili depërton deri në shtresën më të thellë të lëkurës për arsye
0 22.03.2022
Sherka per fytyra te yndyrshme
Zakonisht preferojme sherka Oil free dhe sherka matt per lekura te yndyrshme.
0 22.03.2022
Sa pika keni ne Prishtine?
Kemi 7 ne Prishtine. Albi kati 0 Albi kati 1 Bregu Diellit aktash Rruga Garibaldi perball Grandi
0 22.03.2022

Për çdo koment si sugjerim, ankesë na shkruani

Forum