Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
250.00 €

Madhësia

100ML 350 BISQUE
50ML 350 BISQUE

Sasia

Apliko

Një aromë e bardhë me lule e frymëzuar nga gjendja tragjike e Madame Butterfly. Për nder të së vërtetës dhe bukurisë, dashuria dhe pikëllimi i saj poetik jehojnë përjetësisht.

Brand AMOUAGE
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum