Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
19.99 € 35.60 €

Madhësia

125ML
30ML
75ML NUDE MODEL

Sasia

Apliko

Joop! Homme është thelbi i karizmës mashkullore, një aromë origjinale prej druri-lulesh e krijuar për burrat për t'u marrë vëmendjen e grave. Mashkullore. Provokuese. Sensuale.

Brand JOOP
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-001038
Forum