Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
39.90 € 83.20 €

Madhësia

30ML 02 IVORY
50ML 02 IVORY
75ML 055

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Just Cavalli for her është një aromë joshëse dhe provokuese nga Roberto Cavalli. E re dhe e gjallë, sensuale dhe argëtuese.

Brand ROBERTO CAVALLI
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum