Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
97.80 €

Madhësia

30ML
50ML
75ML

Sasia

Apliko

La vie est belle, një shprehje franceze që do të thotë, jeta është e bukur, ka të bëjë me zgjedhjen e rrugës tënde drejt lumturisë dhe të frymëzojë të tjerët.La Vie Est Belle ka shënime aromash të luleve të pranverës së irisit dhe tokës dehëse të patchouli. Këto janë të shtresuara së bashku me shënimet e parfumeve me sheqer të shijshëm të spërkatur dhe vanilje të ngrohtë sensuale.

Brand LANCOME
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum