Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
66.71 € 95.30 €

Madhësia

100ML
50ML

Sasia

Apliko

Krijuar për burrat e sotëm që janë ambiciozë dhe duan të kenë sukses, Boss Bottled Tonic është një kolonjë e fuqishme, por e pamenduar. Fillon me portokallin e hidhur, grejpfrut, mollën dhe limonin, të cilat së bashku i japin aromës një gjallëri. Zemra është më e ndezur, me shënime kanelle, karafili, barbarozë dhe xhenxhefil që i shtohen miksit.Tregoni besimin kur vishni këtë aromë simpatike dhe mashkullore

Brand BOSS
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum